Odzyskanie hasła do logowania

Użytkownik, który nie pamięta hasła albo któremu konto w Systemie e-PFRON2 zostało zablokowane z powodu zbyt dużej liczby prób błędnego logowania, ma możliwość skorzystania z przycisku Nie pamiętam hasła znajdującej się na stronie do logowania (https://pracodawca.e-pfron.pl) pod przyciskiem Loguj.

Po kliknięciu przycisku Nie pamiętam hasła należy wpisać login i adres e-mail używanego w Systemie e-PFRON2. Na podany adres mailowy automatycznie zostanie wysłana wiadomość z linkiem, po kliknięciu którego właściciel konta zostanie przekierowany na stronę zmiany hasła.

Uwaga! Użytkownik musi mieć przypisany adres e-mail w Systemie e-PFRON2, aby mógł skorzystać z funkcji Nie pamiętam hasła. W celu dopisania adresu e-mail należy, po zalogowaniu do Systemu e-PFRON2, wybrać zakładkę Użytkownicy, a następnie przycisk edytuj. W razie potrzeby dopisany do danych użytkownika adres e-mail będzie można wykorzystać do utworzenia nowego hasła.

Korzystający, który nie ma przypisanego adresu e-mail do loginu, a nie pamięta hasła lub zablokował sobie dostęp, powinien skontaktować się z infolinią PFRON.

 

Kontakt z infolinią.